Пилипишин просить Кличка не вірити Левченку

Максим Опанасенко
22 жовтня 2014р. 11:38

Нардеп і кандидат в нардепи Віктор Пилипишин написав меру Києва Віталію Кличку листа, в якому просить не вірити заявам депутата Київради Юрія Левченка і не чіпати київських освітян. 

Причина - інцидент з виступом Віктора Пилипишина 8 жовтня у школі №169. Левченко, який є опонентом Пилипишина на виборах до Верховної Ради, звернувся до Кличка з вимогою перевірити роботу начальника управління Шевченківського району, яка нібито і "сприяла" агітаційний зустрічі Пилипишина, а також з заявою про нібито підкуп і "примусові" збори вчителів на цю зустріч. Мер міста дав доручення провести таку службову перевірку.

Пипипишин каже - проводив зустріч з працівниками шкіл не як кандидат, а як нардеп. І не агітував (що заборонено законом), а звітував про свою діяльність на окрузі.

"Під час зустрічі на територію школи зайшло 15 агресивно налаштованих провокаторів з явним наміром зірвати зустріч та створити конфліктну ситуацію" - заявляє Пилипишин.

І додає - повідомлена Левченком інформація про підкуп та примусові збори педагогів - не відповідає дійсності. Відтак, Пилипишин просить Кличка не реагувати на заяви.

Ось відео з цієї зустрічі Пилипишина з викладачами. Група активістів намагалася зайти в приміщення школи, але їм цього не дали зробити. Згодом нардеп вийшов в оточенні охорони, і, не відповідаючи на питання активістів, поїхав геть на джипі: