АвтоМайдан знову приїхав до Яреми

Максим Опанасенко
22 жовтня 2014р. 11:59

Активісти "АвтоМайдану" вчергове приїхали під будівлю Генпрокуратури з вимогою до очільника відомства Віталія Яреми зайнятися справами активістів часів Революції Гідності. Про це повідомляє Віталій Уманець у Facebook.

"Автомайдан вже півгодини чекає під стінами Генеральної прокуратури на пана Ярему з його двотижневим звітом щодо розслідувань проти ДАЇшників та суддів, які фальсифікували протоколи та відбирали водійські права у автомайданівців під час Революції Гідності. Він ОСОБИСТО нам обіцяв дати позитивні результати за цей час. Але ми так розуміємо, що без сміттєвого баку, як було минулого разу та штовханини з працівниками міліції, до нас ніхто не вийде? Генпрокурор сам змушує нас радикалізувати протест. Ну що ж, це його вибір" - пише активіст.

Фото - Віталій Уманець

Нагадаємо, що діями Генпрокуратури незадоволені не лише активісти, але й політики, журналісти та прості громадяни. ГПУ досі не закінчив жодну із справ, пов'язану зі схемами колишніх високопосадовців, а також з вбивством людей на Майдані Незалежності у лютому.