Вікіпедії визначила кращого автора про НАТО

Маша Землянська
22 жовтня 2014р. 14:40

Завершився конкурс статей «Пишемо про НАТО», що тривав в українській Вікіпедії з 4-го серпня по 21-е вересня. Журі завершило роботу й визначило переможців.

В українській Вікіпедії завершився конкурс «Пишемо про НАТО», який тривав з 4-го серпня. За 7 конкурсних тижнів учасники створили 315 статей.

Конкурс проводився за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. Головні призи – три поїздки до Брюсселя з відвіданням штаб-квартири Північноатлантичного альянсу для учасників конкурсу, які набрали найбільше балів. Переможцями за внеском стали:

- користувач Роман Анатолійович (4645,30 балів);

- користувач Aleksandrit (2066,10);

- користувач The Iron Addict (1081,40).

Додатковими призами – планшетами ASUS Nexus 7 – переможців нагородить президент Асоціації міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Соціальний захист» Євгенія Тимошенко. Також два переможці кожного конкурсного тижня отримають довідкову літературу про НАТО та інші сувеніри з символікою Альянсу – користувачі Роман Анатолійович (1-й – 7-й тижні),Aleksandrit (1-й – 3-й тижні), Taras r (4-й та 7-й тижні), Anntinomy (5-й тиждень),Rolland 92 (6-й тиждень).

 

Теги: Київ