Нардеп хоче знати - куди відселять людей з Пущі

Максим Опанасенко
23 жовтня 2014р. 11:38

Нардеп Олександр Бригинець хоче знати - куди відселять вимушених переселенців з санаторію "Джерело" у Пущі-Водиці. Про це йдеться в зверненні Бригинця до голови КМДА Віталія Кличка.

"Як повідомили мені в КМДА на моє звернення, переселенці, які проживають у пансіонаті "Джерело", що знаходиться за адресою: вул. Курортна, 9 у Пущі-Водиці в Оболонському районі Києва змушені будуть звідти виселитися. Адже у переліку об'єктів для поселення переселенців, пансіонату "Джерело" не було. Як наслідок, направлення на заселення до нього не видавалися і владі не зрозуміло, яким чином у пансіонаті опинилися вимушені переселенці" - йдеться в зверненні.

Бригинець пише - у 2012-му "Джерело" було відчуджене в інтересах "Сім'ї". А навесні туди заселили вимушених переселенців, яким тепер доведеться з'їжджати.

Відтак, нардеп просить повідомити - коли і куди доведеться переїхати переселенцям.

Нагадаємо, що "Джерело" у Пущі-Водиці знаходиться в приватній власності. Навесні волонтери і активісти "відбили" будівлю і заселили туди переселенців з Криму і сходу країни. Там проживає більше 200 осіб, в основному - жінки та діти.