Зам Кличка хоче інфо про аварії на кожному будинку

Максим Опанасенко
23 жовтня 2014р. 11:52

На кожному будинку столиці повинні бути розміщена інформація про аварійні випадки та графік прибирання. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв

"Жителі столиці повинні володіти усією необхідною інформацією щодо локальних аварій, які спричинили відсутність тієї чи іншої послуги. Тому ми плануємо оснастити житлові будинки інформаційними дошками, де повинна бути розміщена наступна інформація: графік прибирання будинку та прилеглої території, дані про аварії та відповідальних за їх ліквідацію, контакти аварійних служб, а також використання коштів, які отримують ЖЕКи від мешканців через квартирну плату" - заявив чиновник.

Також, за словами Пантелеєва, мерія хоче розмістити на будинках інформацію про роботу з новими рахунками на оплату комунальних послуг. "Ми розуміємо, що у зв’язку із введенням нового формату платіжок виникає низка помилок під час її заповнення. Неправильно заповнені квитанції є причиною незарахування коштів на особові рахунки споживачів. Ми проаналізували найбільш типові помилки та готові надати мешканцям керівні рекомендації щодо правильного заповнення документів, яка також буде розміщуватися на усіх доступних інформаційних площах – будинкових оголошеннях, сайтах КМДА та районних адміністрацій тощо" - заявив Пантелеєв.

Теги: Київ