Суд відібрав у підприємців будинок біля "Юності"

Максим Опанасенко
23 жовтня 2014р. 12:43

Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов прокуратури Дніпровського району столиці та скасував державну реєстрацію права власності комерційної структури на недобудований житловий будинок біля ринку "Юність". Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"Встановлено, що у 2013 році приватне товариство на підставі Декларації про початок виконання будівельних робіт зареєструвало право власності на об’єкт незавершеного будівництва, а саме недобудовану багатоповерхівку із вбудованими нежитловими приміщеннями за адресою вул. Юності, 8а. Однак, як з’ясувала прокурорська перевірка, реєстрація була проведена незаконно, оскільки Декларація про початок виконання будівельних робіт на той час була вже скасована Інспекцією Держархбудконтролю і не могла бути підставою для прийняття відповідного рішення органом БТІ. Окрім того, за законом реєстрація права власності може бути здійснена лише після здачі об’єкта в експлуатацію, чого зроблено не було  - стан готовності  будинку на той час складав лише 4%" - йдеться в повідомленні.

Такі дії, за думкою прокурорів, могли призвести до порушення прав інвесторів. Відтак, прокуратура подала позов з вимогою скасувати рішення про державну реєстрацію права власності на недобудовану багатопверхівку. Суд задовольнив вимоги.

 

Теги: Київ