Луцький і Андрієвський зустрілися в НАУ

Максим Опанасенко
23 жовтня 2014р. 17:35

Кандидат в нардепи від "Блоку Петра Порошенка" по 222 округу Дмитро Андрієвський разом з екс-нардепом від Партії регіонів і соратником колишнього міністра освіти Дмитра Табачника Максимом Луцьким провели зустріч зі студентами Національного авіаційного університету. Про це повідомляють студенти НАУ в групі NAU Informal Вконтакте.

"До нас сьогодні у #НАУ завітав народний депутат Верховної Ради України Дмитро Йосопович Андрієвський (Блок Петра Порошенка), який знову балотується по мажоритарці (222 округ, Солом' янський район). Прийшов на зустріч, послухав питання людей, і самому стало так цікаво, що не втримавсь від того, щоб потримати в руках мікрофон. Навіщо? Відповідаю: на сайті kiev.pravda.com.ua я знайшов інформацію про те, що: "У 2012 він (ред. - Дмитро Андрієвський) переміг одіозного регіонала, соратника Табачника Максима Луцького". А ось на зустрічі Луцький сидить поряд з нардепом і наразі є членом його команди. На жаль, відео-відповідь Дмитра Йосоповича я не зміг дістати, але, якщо коротко, нардеп все ж почав говорити про те, що не потрібно дивитись назад, коли ми йдемо лише вперед... До речі, щодо пояснення керівництва університету на якій підставі нардеп перебуває в актовій залі і чому зібрались люди. Всі в один голос кажуть, що нічого не знають і нічого не розуміють. Шкода, хоча на інше я не сподівався" - йдеться в повідомленні.

Фото - NAU Informal

Андрієвський і Луцький справді були суперниками на виборах до парламенту у 2012-му. Тоді перший йшов від "Батьківщини", другий - від Партії регіонів. Перемогу тоді отримав Андрієвський.

Нагадаємо, що Луцький, будучи нардепом, доволі довгий час очолював освітній комітет Верховної Ради, який постійно сприяв діяльності міністра освіти Дмитра Табачника. Раніше ж Луцький працював проректором Національного авіаційного університету. 

Теги: Київ