Кличко: В КМДА виявили порушень на 195 млн

Маша Землянська
23 жовтня 2014р. 18:06

Результати внутрішнього аудиту Київської міської державної адміністрації тільки за третій квартал цього року виявили порушень на суму понад 195 мільйонів гривень. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

Кличко зауважив, що за вказаний час управлінням внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА було проведено 42 контрольних заходи. Він додав, що серед загальної суми порушень – 89 мільйонів гривень – порушення з ризиком втрат, а 40 мільйонів – фактичні втрати. «За результатами цих заходів було звільнено 4-х керівників. До правоохоронних органів ми передали матеріали по дев’яти епізодах, порушено 3 нових кримінальних провадження. При цьому 12 контрольних заходів здійснювались спільно з правоохоронними органами і по них найближчим часом ми очікуємо відповідного реагування», - сказав Кличко.

Віталій Кличко також зауважив, що для підвищення прозорості роботи столичної влади, керівництво КМДА опрацьовує рішення щодо обов’язкового оприлюднення висновків внутрішнього аудиту за результатами кожного контрольного заходу.

 

Теги: Київ , КМДА , гроші