ГПУ розшукує Богатирьову та арештувала її майно

Маша Землянська
24 жовтня 2014р. 13:14

Генеральна прокуратура проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати та заволодіння коштами державного бюджету в особливо великих розмірах службовими особами Міністерства охорони здоров’я України, за ознаками кримінального правопорушення.

«Встановлено, що колишній Віце-прем’єр-міністр - Міністр охорони здоров’я, діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб, в особистих інтересах та інтересах третіх осіб, використовуючи надані повноваження всупереч інтересам служби, заволоділа бюджетними коштами у сумі понад 6 мільйонів гривень. 20-го жовтня колишньому Міністру охорони здоров'я винесено повідомлення про підозру у вчиненні вказаного злочину. 21-го жовтня 2014 року її оголошено у розшук постановою слідчого Генеральної прокуратури, а 23-го жовтня судом надано дозвіл на затримання вказаної особи та доставлення до суду для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», - йдеться в повідомленні ГПУ.

Цього ж дня суд виніс постанову про накладення арешту на майно екс-Міністра та її чоловіка, а саме: 3 квартири в Києві, апартаменти в Ялта і 3 будинки в селі Підгірці Обухівського району. Наразі вживаються заходи щодо притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до вчинення зазначеного кримінального правопорушення. 

 

Теги: Київ , гроші