противоправ и непрозрачн схемы программы "Турбота"


25 жовтня 2014р. 17:14

  Я инвалид 3 группы (поражение ОДА, передвигаюсь с помощью костылей). У меня есть пенсионное удостоверение, а в собесе я зарегистрирована как получатель средств реабилитации. В нарушение "Конвенции о правах инвалидов" меня вынуждают, под издевательским лозунгом "Турбота. На зустрыч киянам", снова идти в собес да еще по предварительной записи, и с пачкой документов! Несмотря на то, что мне тяжело передвигаться, я вынуждена работать. Поскольку с Оболони, без использования метро, выехать невозможно, - это и есть основной вид транспорта, которым я пользуюсь не менее 5 раз в неделю.

  Когда работниками метрополитена мне будут нанесены увечья при попытке не пропустить меня при предъявлении пенсионного удостоверения, я обращусь в суд и это мое обращение будет подтверждением факта бездеятельности исполнительной власти и фактическом отказе от декларированной защиты прав инвалидов и пенсионеров.

  Мне "карточка киянина" НЕ нужна. А вот действительной целью "осчастливить" всех этой картой киянина будет интересно заняться обновленной прокуратуре.

  Я киевлянка в 5 поколении и участвовать в программе удобного (для городской власти) перекачивания денег из бюджета города через определенные банки по непрозрачным схемам я не стану.

  А право инвалида на бесплатный проезд в транспорте закреплено и очевидно.

  Через обращение в КМДА требую отмены поправки, а именно: отменяющей льготный проезд в метрополитене по пенсионным удостоверениям. Это же иезуитство, а не "Турбота"!

  Возмущенные протесты киевлян по поводу отмены льготного проезда можно увидеть на сайте 1551.gov.ua

  Привожу некоторые из них:

   

  На електронну відповідь №КЦ-180 1го заст.Департаменту СоцПолітики С.Устименка на моє звернення Г-13372 від 11.10.2014р. заявляю, що вона не тільки не містить відповіді на поставлене питання, а взагалі є відпискою у стилі ”папередників”. Запитано лише одне - яким чином записатися в чергу для отримання Картки Киянина через службу КЦ 1551, як то зазначено ЗМІ, зокрема, ”Факти і коментарі” за 10.10.2014 року?! Більше того, наводячи цілий ряд законодавчих, підзаконних актів та органів міської влади, відсутні посиляння на статті (пункти, тощо), які зобов”язують відвідувача надавати (окрім предявлення) оригіналів документів їх копії (та ще й у двох екземплярах), що якраз і є обов’язком держпосадовця, котрий займається оформленням ”діловодства”!!! Це протирічить навіть здоровому глузду, оскільки, сам керівник Департаменту зазначає, що, наприклад, мої особісті данні відомі з наявного електронного соцреєстру. То ж навіщо я маю ще щось ”копіювати, розмножувати” та гаяти час і особисты кошти, якщо це покладено на держорган?! А от в чому я до речі згоден з паном Устименком, то у тому, що згідно статі 22 Конституції мої права залишаються незмінними і без згаданої картки, то ж чи маю я її отримувати примусово, наприклад, для безконфліктного проїзду метро після 09.11.2014 року??? Прохання все ж відповісти до 26.10.2014 року!!!!!!!!!!!!!

   

  Источник <https://1551.gov.ua/feedback/check/?CallCode=%25D0%2593-14362>

   

  Безоплатний проїзд по «Картці киянина» в Київському метрополітені

   

  Статус: В роботі | К-29132

  Дата звернення: 17 жовтня 2014

  Доручено вирішити до: 03 листопада 2014

  Відповідальний: КП ”Київський метрополітен” [Брагінський Віктор Володимирович]

   

  Здравствуйте! хотел бы получить разъяснение про поводу того,могут ли ГРАЖДАНЕ УКРАИНЫ, живущие в других областях нашей страны, ездить в киевском метрополитене по своим льготным документам дающим право на бесплатный проезд (пенсионное удостоверение и тд? И еще хотелось бы узнать, за какие деньги строилось наше метро!? не за деньги ли с госбюджета, который наполнялся с налогов ВСЕХ ГРАЖДАН НАШЕЙ СТРАНЫ!!!????? спасибо.

   

  Источник <http://map.1551.gov.ua/>

   

  Проти впровадження ”Картки киянина (КК)”

   

  Статус: В роботі | К-29087

  Дата звернення: 16 жовтня 2014

  Доручено вирішити до: 06 листопада 2014

  Відповідальний: Управління праці та соціального захисту населення [в.о. Онуфрійчук Вадим Михайлович ]

   

  Кому вигідний парад пенсіонерів через картку киянина ? Чи є десь людина, яка зуміє побачити цей ”шабаш” ? Чому мене принижують в метро із-за того, що я маю посвідчення пенсіонера України ? Чому я повинна витрачати своє здоров”я, час та емоції, щоб отримати картку киянина ? Чи не є це мій особистий вибір, отримувати її, чи ні ? Чому я повинна втрачати пільгу проїзду в метро за посідченням пенсіонера України, якщо це є основна постанова Верховної Ради України ? Мені не потрібна ”совкова” відповідь-відписка на мій запит. Цими відписками уже просто ДОСТАЛИ. Хочу бачити реальні зміни у житті України.

   

  Источник <http://map.1551.gov.ua/>

   

  Безоплатний проїзд по «Картці киянина» в Київському метрополітені

   

  Статус: В роботі | М-15137

  Дата звернення: 09 жовтня 2014

  Доручено вирішити до: 24 жовтня 2014

  Відповідальний: КП ”Київський метрополітен” [Брагінський Віктор Володимирович]

   

  Мене, ветерана праці, сьогодні, 09.10.2014, приблизно о 8-00 не пропустила через турнікет по пенсійному свідоцтіву на ст. м. Оболонь Калугіна Світлана Генадвївна (поводилась зв мною нечемно і принизливо). Свідоцтво ветерана праці, а також картку киянина я не ношу з собою без потреби. Ніяких об”яв в метрополітені 2 дні тому назад не було. В цей же день на ст. Печерська та ст. Героїв Дніпра пропускали по пенсійному свідоцтву, при цьому зауважували на необхідність мати при собі віщезгадувані документи. Питання: чим відрізняється ст. м. Оболонь від інших станцій в м. Києві? Дякую!

   

  Источник <http://map.1551.gov.ua/>

   

   

  Статус: В роботі | К-27951

  Дата звернення: 09 жовтня 2014

  Доручено вирішити до: 30 жовтня 2014

  Відповідальний: КП ”Київський метрополітен” [Брагінський Віктор Володимирович]

   

  Я багатодітних мати,з дитиною 1рік,третьою,не працюю,виховую сама.Користуюся пільгою безкоштовного проїзду в метро.Позавчора на станції Васильківська,жінка ,яка стоїть на перевірці посвідчень,мені повідомила,з ненавістю,що моє посвідчення не матиме сили на безкоштовний проїзд,і я маю оплачувати з вчорашнього дня.Я користуюся метро кожного дня,крім середи.І сьогодні я повинна оплачувати проїзд.Для мене це дуже великі гроші,якщо кожен день супроводжувати дитину у школу,і зустрічати.Також я прочитала учора,що треба оформити картку киянина,щоб метро було безплатно.Скажіть мені будь ласка ,це дуже не зручно для мене,щоб її оформити мені потрібно їхати на цілий день,і сидіти у черзі з двома маленькими дітками.І чекати треба довгий період,щоб получити.Мені це дуже незручно.Чи можу я відмовитися від цієї картки,яка мені навязується.Я свободна громадянка України,і я хочу мати право вибору.Чи це є примусово акція?І якщо я маю право відмовитися від цієї картки,яким чином я можу користуватися своєю пільгою безоплатного проїзду у громадському транспорті,чим являється метро.Я вас дуже прошу,залишити проїзд у метро за законним документом,посвідченням багатодітноі родини.Дозвольте людині почуватися комфортно.Чому утворююте перешкоди,в користуванні своїми пільгами,які я заслужила.Дякую. І ще скажіть ,чому протягом всього часу ,з вересня як почалася школа,ні одна людина не попередила у метро,що будуть вводиться зміни.Як можна попередити перед днем змін.?

   

  Источник <http://map.1551.gov.ua/>

   

  Питання, що входять до компетенції ПАТ ”КБ Хрещатик” при оформленні картки кияни

   

  Статус: В роботі | Л-8847

  Дата звернення: 06 жовтня 2014

  Доручено вирішити до: 21 жовтня 2014

  Відповідальний: Департамент соціальної політики [Бичков Сергій Іванович ]

   

  Пожалуйста ,помогите получить мою помощь по инвлидности как можно быстрей!!!я получаю ее на карту киянына банка Крещатик. я голодаю и 4 месяца не получаю помощь !!!помогите плиз получить денги . чтоб купить еды и лекарств!!спасибо большое за понимание

   

  Источник <http://map.1551.gov.ua/>

   

  Бажаючі отримати ”Картки киянина (КК)”

   

  Статус: Роз`яснено по суті порушеного питання | Х-3202

  Дата звернення: 16 жовтня 2014

  Доручено вирішити до: 31 жовтня 2014

  Відповідальний: Управління праці та соціального захисту [в.о. Мельничук Андрій Анатолійович ]

   

  Доброго дня! Як планується вирішити питання видач карток киянина? Черги СТРАШНІ, часу обмаль - до 09.11.2014. Необхідно або подовжити строк, або забезпечити необхідну кількість спеціалістів, що приймають документи (я є піклувальником обмежено дієздатного повнолітнього сина за рішенням суду і вже протягом тижня не можу подати його документи). Чому не зробити електронну реєстрацію? Навіщо подавати копії документів (ще й особисто), якщо вся інформація про осіб, що потребують соцзахисту, наявна у базах даних? На даний час створений штучний ажіотаж, люди падають і б’ються у цих чергах. Невже не можна організувати це нормально? З повагою, Юлія

   

  Источник <http://map.1551.gov.ua/>

   

   

  Эту возмутительную историю предам огласке не только в интернете, но и других СМИ

   

  вот несколько отрывков из опубликованных источников об этой "программе"

   

  8. Ресурсне забезпечення міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2011 - 2015 роки

  тис. грн.

  Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми 

  Етапи виконання Програми 

   

   

   

   

  Усього витрат на виконання Програми 

   

  I 

  II 

   

   

   

   

   

  2011 рік 

  2012 рік 

  2013 рік 

  2014 рік 

  2015 рік 

   

  Обсяг ресурсів, усього, у тому числі 

  76592,7 

  85372,0 

  92510,0 

  99855,0 

  107200,0 

  461529,7 

  Бюджет м. Києва 

  76592,7 

  85372,0 

  92510,0 

  99855,0 

  107200,0 

  461529,7 

  Кошти інших джерел 

  - 

  - 

  - 

  - 

  - 

  - 

   

  Заступник міського голови -

  секретар Київради 

  О. Довгий 

   

   

  Источник <http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/alldocWWW/8F9A42179CA7DA86C22578880068726B?OpenDocument>

   

   Попов и Янукович о карточке киевлянина:

  "...сотрудники соцслужб, задействованные в реализации проекта, будут премированы городом. «Кроме того, для всех нас самой главной наградой будет благодарность киевлян. Я убежден, что сегодня мы работаем над внедрением наиболее передового и наиболее эффективного механизма социальной защиты граждан. И по удобству использования, и по насыщенности социальными льготами социальной «Карточке киевлянина» нет равных», – отметил руководитель Киева.

  Попов подчеркнул, что «Карточка киевлянина» вобрала в себя новые стандарты социальной защиты, изложенные в социальных инициативах Президента Украины Виктора Януковича и его программе «Украина для людей». В частности, речь идет о скидках на лекарственные препараты, социальной защите пенсионеров, инвалидов (в том числе детей-инвалидов), многодетных семей и так далее.

   

  Источник <http://society.lb.ua/life/2013/07/15/212712_popov_kontsa_goda_sisteme.html>

   

   

  Внедрение в столице "Карточки киевлянина" является важной составляющей реализации социнициатив Президента Виктора Януковича и программы главы государства "Украина для людей", считает глава КГГА Александр Попов.

  Об этом он сказал в понедельник, 2 сентября, передает издание "Комментарии".

   

  Источник <http://society.lb.ua/sobes/2013/09/02/223402_kartochka_kievlyanina_rasshiryaet.html>

   

  «Я убежден, что сегодня мы работаем над внедрением наиболее передового и наиболее эффективного механизма социальной защиты граждан. И по удобству использования, и по насыщенности социальными льготами социальной «Карточке киевлянина» нет равных», – считает руководитель КГГА.

  Подробности читайте на УНИАН: http://kiev.unian.net/811894-kgga-rasshirit-lgotyi-dlya-vladeltsev-kartochki-kievlyanina.html

   

  Об основном банке (Хрещатик), через который качаются деньги из бюджета города:

  «Мы имели отношение к трем банкам, — говорит Хмельницкий. – Национальные инвестиции, Реал банк в Харькове и Хрещатик. Первый мы продали менеджерам банка, с которыми сейчас в отличных отношениях, Реал банк продали в прошлом году нашим местным партнерам (после он был перепродан Сергею Курченко. – Forbes). В Хрещатике у нас сейчас 37% акций, у Игоря Дворецкого 37% и у КГГА – 25%».

  При этом бизнесмен говорит, что никаких льгот в своих банках не получал: «В Хрещатике у нас есть кредиты под 22-23% годовых в гривне.»

   

  Источник <http://vkurse.ua/business/u-vladelca-banka-khreshchatik.html>

   

   

  Маер Татьяна Гарольдовна, историк-архивист