Оренда землі у Києві поповнила бюджет на 1,2 млрд

Маша Землянська
27 жовтня 2014р. 11:29

З початку року орендарі землі у Києві сплатили до бюджету більше одного мільярду 205-ти мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

«Фахівці столичного відомства Державної фіскальної служби нагадують, що відповідно до статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Але разом з тим, діючим законодавством передбачені і  певні категорії платників земельного податку, які мають право на пільги. Так, від сплати податку з числа юридичних осіб звільняються: заклади культури, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури, громадські організації інвалідів, релігійні організації тощо», - йдеться в повідомленні.

У відомстві звертають увагу власників землі та землекористувачів – юридичних осіб та громадян  на своєчасність розрахунків із бюджетом. Адже кошти у вигляді земельного податку та орендної плати за землю ідуть до скарбничок місцевих громад та використовуються ними на розвиток або вирішення соціально-економічних питань. 

 

Теги: Київ , земля , гроші , КМДА