У "Межигір'ї" комуніста Калєтніка - затишшя (фото)

Максим Опанасенко
27 жовтня 2014р. 12:19

У "Межигір'ї" комуніста Калєтніка - затишшя (фото)

Майже 15 гектарах лісу у Бучі Київської області, які вдалося приватизувати родині нардепа-комуніста Ігоря Калєтніка, нині виглядають покинутими. Цю землю, за інформацією прокуратури Київської області, минулого тижня було повернуто у державну власність.

Що встигла зробити родина партійця КПУ? Встановити багатометровий паркан, звести гараж і середнього розміру будинок. Решта території схожа на пустир:

Ні охоронців, ні людей, які б мешкали на цій території ми не побачили. Так само тут немає будівельної техніки. Деякі фото свідчать про те, що хтось намагався "штурмом" брати цю територію, але товстий високий паркан витримав.

Нагадаємо, що минулого тижня Ірпінський міський суд задовольнив позов прокуратури Київської області про повернення у державну власність 14 гектарів лісу у Бучі, які опинилися у власності родича нардепа-комуніста та екс-заступника спікера Верховної Ради Ігоря Калєтніка. 

Про цю справу ще у квітні розповіли журналісти "СТБ". Вони з'ясували, що ділянки були отримані різними людьми, а опісля - викуплені єдиним власником, який вивів на Ігоря Калєтніка.

 

Теги: Київ , Буча , Калєтнік , КПУ