Ректор-утікач Мельник: Відео з хабарем немає

Максим Опанасенко
27 жовтня 2014р. 12:52

Колишній ректор Національного університету державної податкової служби і екс-нардеп від Партії регіонів Петро Мельник через суд намагається повернути собі крісло очільника вищого навчального закладу. Щоправда, засідання, яке мало відбутися вранці в Ірпінському міському суді, перенесли через хворобу одного з трьох суддів, які розглядають справу.

До суду Мельник, якого минулоріч звинуватили в отриманні хабаря, почали судити, відпустили під домашній арешт, вдягнувши електронний браслет і опісля "знайшли" аж у США, приїхав на доволі демократичній Шкоді Фабії. Під будівлею на нього вже чекала "група підтримки" - троє людей з плакатами на підтримку колишнього ректора.


 Згодом до суду підійшла ще невелика група - жінок-пенсіонерок, які представились громадськими активістками і заявили про "кришталеву чесність Петра Мельника".

Сам Мельник коментарі давав не дуже охоче. Сказав - відео, на якому було б видно як він вимагає і бере хабар, немає. Про те, як він зняв з себе електронний браслет і як зумів втекти до США екс-ректор розповідати не захотів.

Нагадаємо, що Мельника затримали 27 липня 2013 року прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів тоді стверджували - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. 9 серпня Мельник втік. В цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку вдягнули правоохоронці. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельника в розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться". Згодом виявилося, що Мельник переховувався у США.

Після Революції Гідності Петро Мельник повернувся в Україну.

Теги: Партія Регіонів , Мельник , Київ