Київводоканал обіцяє переглянути платіжки за воду

Маша Землянська
27 жовтня 2014р. 13:11

Протягом останнього часу до громадської приймальні Київводоканалу надходить значна кількість звернень щодо непорозумінь з нарахуваннями за вересень за послугу холодного водопостачання для киян, які не мають встановлених лічильників води.

"Зокрема, деякі кияни, в квартирах яких відсутні лічильники холодного та гарячого водоспоживання, отримали квитанції з розрахунку від трьох квадратних метрів до 22-ох на одного зареєстрованого мешканця. Зазначені показники були розраховані у КП «ГІОЦ» на підставі показників будинкових лічильників, наданих ПАТ «АК «Київводоканал», а також даних житлових організацій щодо зареєстрованих у квартирах мешканцях згідно Постанови КМУ від 21 липня 2005 р. №630. Всі будинки, в яких виявлені випадки нарахування від 11-ти квадратних метрів і більше, Київводоканал візьме під особистий контроль та ініціюватиме комплексну перевірку квартирних лічильників: правильність показів, своєчасність повірки, а також факти несанкціонованого відбору води власниками нежитлових приміщень", - йдеться в повідомленні прес-служби Київводоканалу.

Якщо Ви маєте зауваження до нарахувань по холодній воді, Київводоканал пропонує  написати заяву згідно зі зразком, який можна завантажити за посиланням, додати копію отриманої квитанції зі спірними нарахованими показниками та відправити на адресу Розрахункового департаменту Київводоканалу - вулиця Електротехнічна, 16, Київ, 02660) або залишити у своїй житлово-обслуговуючій організації. Крім того, заповнену та підписану заяву разом з копією квитанції у відсканованому вигляді для подальшої передачі на розгляд Розрахункового департаменту можна надіслати на адресу електронної пошти press@vodokanal.kiev.ua.

 

Теги: Київ , гроші , вода