Син нардепа доплатить Києву мільйон за будівництво

Максим Опанасенко
27 жовтня 2014р. 14:54

Вищий господарський суд стягнув з ТОВ "Гранд Спорт" на користь Департаменту економіки та інвестицій КМДА 1,27 мільйонів гривень пайового внеску і 231 тисячі гривень пені за прострочення сплати пайового внеску. Про це, з посиланням на постанову суду, повідомляють "Наші гроші".

"У грудні 2006 року управління економіки та інвестицій КМДА уклало з ТОВ "Гранд Спорт" договір пайової участі, згідно з яким фірма мала сплатити в міський бюджет 2,42 млн грн. на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Києва у зв’язку із будівництвом спортивного автокомплексу (дитячо-молодіжний картинговий центр) в урочищі Чорторий у Деснянському районі столиці. Фірма досі сплатила лише 1,16 млн грн. пайового внеску. У лютому 2013 року заступник прокурора міста Києва, представляючи інтереси Департаменту економіки та інвестицій КМДА, звернувся до суду з вимогою стягнути з ТОВ "Гранд Спорт" заборгованість у розмірі 2,37 млн грн. (основний борг з урахуванням індексу інфляції) і 432 тис грн. пені. У свою чергу фірма подала зустрічний позов, вимагаючи визнати договір про пайову участь недійсним" - йдеться в повідомленні.

Рішення про стягнення грошей ухвалив насправді Господарський суд Києва ще в березні, Вищий господарський суд лише залишив це рішення в силі і відхилив зустрічний позов фірми.

За даними "Наших грошей" засновниками ТОВ "Гранд Спорт" є Ігор Шнуренко та Олег Куровський. Останній є сином позафракційного нардепа Івана Куровського, який у грудні 2012-го - лютому 2014-го був у фракції Партії регіонів.

 

 

Теги: Київ