Паралельний підрахунок ОПОРИ: В Раді - 6 партій

Максим Опанасенко
27 жовтня 2014р. 15:07

Громадянська мережа ОПОРА, яка традиційно слідкує за виборами в країні, організувала паралельний підрахунок голосів. Про це повідомляє прес-служба ОПОРи.

"ОПОРА організувала паралельний підрахунок голосів на основі статистичної вибірки дільниць, з яких спостерігачі отримують репрезентативний результат виборів за списками політичних партій (в багатомандатному мажоритариному виборчому окрузі). Дослідження здійснювали 1477 спеціально навчених спостерігачі ОПОРИ. Активісти відслідковували весь процес голосування, процедуру підрахунку та фіксували фактичні дані з протоколів, результатам яких довіряли. ППГ не є опитуванням, а точним методом оцінки результатів з первинним протоколів ДВК, які отримуються з дільниць, обраних за соціологічною вибіркою" - йдеться в повідомленні.

Ось дані 1 473 дільниць з 1 477, які потрапили до вибірки. У ОПОРі кажуть - мають 99% впевненості, що коли ЦВК оголосить остаточні результати, то виглядатимуть вони так:

PVT OPORA 2014 parlament

Відповідно, за даними ОПОРи, до парламенту проходить шість партій - Блок Петра Порошенка, Народний Фронт, Самопоміч, Опозиційний блок, Радикальна партія Олега Ляшка і Батьківщина.