В Раду повертаються ті, хто голосував за диктатуру

Маша Землянська
27 жовтня 2014р. 16:55

За попередніми даними Центру політичних студій та аналітики, 62 депутата з числа тих, хто голосували за диктаторські закони 16 січня 2014 року, знову потрапляють в Раду. З них за мажоритарними округами проходять 54 депутата, ще 8 – по списку партії «Опозиційний блок». 

Найбільше кандидатів повертаютьсь по мажоритарним округах Харківської області (12 з 13). Шестеро переоберуться по Донеччині, Пятеро пройдуть по округам Дніпропетровської області, По чотири депутати оберуться в Одеській Запорізькій та Черкаській областях. Загалом же, 16 областей делегували до парламенту бодай одного депутата, що голосував за диктаторські закони.

При цьому, ще 40 депутатів, що голосували за закони 16 січня і балотувались на виборах до Верховної Ради не пройшли до парламенту. Зокрема, у Вінницькій, Чернвецькій, Херсонській областях та місті Києві виборці не підтримали жодного з таких кандидатів. У Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській та Рівненській областях депутати, що віддали голос за диктаторські закони, участі у виборах не брали.

 

Теги: Київ , вибори , Верховна Рада