Проект Генплану Києва не розглядали через акцію

Маша Землянська
27 жовтня 2014р. 16:59

Департамент містобудування та архітектури повідомляє про те, що сьогодні  в рамках засідання архітектурно-містобудівної ради Мінрегіону професійного розгляду проекту Генерального плану Києва не відбулося. Причиною цього стала завчасно спланована акція протесту представників громадськості на чолі з керівником авторського колективу діючого Генерального плану.

«Конструктивного діалогу побудувати не вдалося. Заслухали лише одну сторону – прихильників Генплану-2020», - йдеться в повідомленні Департаменту містобудування та архітектури. Громадськість коментує це по-іншому: «Перемога! Громадськість спромоглась призупинити обговорення злочинного Генплану 2025 в Мінрегіонбуді!».

Натомість у Департаменті містобудування та архітектури наголошують: у зв’язку з цим було прийнято рішення перевести обговорення у професійну сферу. За рекомендацією Мінрегіону України фаховий розгляд проекту Генерального плану м. Києва відбудеться у Національній спілці архітекторів України. Після цього пропозиції та рекомендації  будуть опрацьовані розробниками нового Генплану.

 

Теги: Київ , земля , гроші