HeadHunter: Кожен 6-ий працівник не любить офіс

Маша Землянська
28 жовтня 2014р. 12:17

Кожен четвертий «білий комірець» вважає своє робоче місце затишним. А трохи менше половини хотіли би внести невеликі корективи в його оформлення. Про це свідчать результати опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Офісні співробітники на роботі проводять у середньому по вісім годин щодня. Тому природно, що більшість із них мріють, щоб перебування в офісі було не тільки продуктивним, але й комфортним. За даними опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, 26% «білих комірців» вважають своє робоче місце затишним. Ще 48% хотіли би додати деякі дрібнички. 11% опитаних заявили, що ця тема їх взагалі не цікавить. Кожен десятий схиляється до того, що його робоче місце незатишне. А кожен двадцятий із впевненістю каже про некомфортне перебування на робочому місці.

При цьому кожен десятий вважає робочі місця своїх колег затишними. 75% виявили гнучкість у своїх оцінках і відповіли, що в їхньому офісі є як затишні, так і незатишні робочі місця. А ось 14% опитаних заявили, що всі робочі місця в їхньому офісі є незатишними.

 

 

Теги: Київ , робота , гроші