КМДА нагадує про чергові земельні торги

Максим Опанасенко
28 жовтня 2014р. 12:19

Наступні земельні торги в Києві відбудуть 5 листопада. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Цього дня планують з молотка продати ділянку на Луначарського, 24-А. "Ділянка на вул. Луначарського має загальну площу 0,2505 га. Вона буде запропонована для будівництва, обслуговування та експлуатації кафе і магазину. За експертною грошовою оцінкою, стартова ціна продажу становить 3 610 106 грн. Гарантійний внесок та реєстраційний внесок мають бути сплачені учасниками торгів до 31 жовтня. Згідно з Генеральним планом міста Києва на період до 2020 року, територія за функціональним призначенням належить до території житлової багатоповерхової забудови. На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж. Запропонована ділянка знаходиться у зоні хорошої транспортної доступності. Відстань до станції метро "Лівобережна" – 1,2 км, до центру міста – 5 км" - йдеться в повідомленні.

Окрім цього, наступного місяці планують провести ще два торги - 19 та 26 листопада. На них хочуть продати ділянки на Червонопрапорній, 103 та Новопирогівській, 34-38.

"Отримати додаткову інформацію, ознайомитися з документами та матеріалами на земельні ділянки можна у Виконавця торгів (Товарна біржа "Київська агропромислова біржа", м. Київ вул. Червоноармійська, 5, корп. 6-Б, 5-й поверх) або у Департаменті земельних ресурсів (м. Київ, вул. Хрещатик, 32-А, кімната 415)" - кажуть в КМДА.

Нагадаємо, перші за багато років земельні торги в Києві пройшли 22 жовтня. Щоправда, з 6 ділянок, виставлених на продаж, реалізувати вдалося тільки одну - на Кільцевій дорозі.

 

Теги: Київ