Київводоканал отримає гроші Світового Банку

Максим Опанасенко
28 жовтня 2014р. 15:14

Київська міська рада погодила участь ПАТ "АК "Київводоканал" у проекті Світового банку з водопостачання та водовідведення "Розвиток міської інфраструктури-2" та надала згоду иовариству на укладання договорів про субкредитування реконструкції об’єктів водопровідної системи Києва. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Угоди про отримання позики на реалізацію проектів Світового банку з водопостачання та водовідведення між Україною в особі Міністерства фінансів та Міжнародним банком реконструкції та розвитку були підписані у травні 2014 року. Згідно з умовами зазначених документів, Україна отримує кошти на здійснення інфраструктурних проектів" - йдеться в повідомленні.

За гроші Світового Банку планують зробити:

- реконструкцію насосної станції першого підйому Дніпровської водопровідної станції з впровадженням енергозберігаючого обладнання та частотного регулювання з водозабірними спорудами;
- реконструкцію насосної станції третього підйому Деснянської водопровідної станції з впровадженням енергозберігаючого обладнання та частотного регулювання;
- реконструкцію енергогосподарства водопровідної насосної станції «Крутогірна» із заміною електрообладнання;
- модернізацію водопровідних підвищувальних насосних станцій з впровадженням економічних високоефективних насосних агрегатів з частотним приводом і централізованою системою диспетчеризації та управління.

"Покриття витрат, пов’язаних з виконанням Київводоканалом зобов’язань за позиками, буде здійснюватися за рахунок інвестиційної складової в тарифі на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у м. Києві. Освоєння коштів відбуватиметься на основі тендерних процедур, згідно з вимогами Світового банку. Відповідно до умов Угоди про позику передбачається пільговий період сплати кредиту – від 5 до 10 років" - обіцяють у "Київводоканалі".

Теги: Київ