Кобзон, Задорнов, Охлобистін - персони нон-грата

Максим Опанасенко
29 жовтня 2014р. 10:14

Російський співак Йосип Кобзон, актор Іван Охлобистін і гуморист Михайло Задорнов - персони нон-грата в Україні. Про це заявив міністр культури України Євген Нищук.

"Так, нещодавно Урядом було ухвалено перелік з 14-ти осіб, що через їх антиукраїнську позицію стали в нашій державі персонами нон-грата. Втім, за міжнародними нормами розголошувати цей список ми не можемо – так само, як, до прикладу, у США, люди дізнаються про такий свій статус безпосередньо під час спроби перетнути кордон. Втім, заяви та дії деяких “митців” ми не можемо залишати поза увагою. Так, своє справжнє відношення показав днями Йосиф Кобзон, виступивши з концертом на окупованому бойовиками Донбасі. Це – артист, що має українські відзнаки та, навіть, українське коріння – народився на нашій землі. Його вчорашній візит на українські території, окуповані проросійськими терористами, його відверта підтримка їх дій та заяви, з цим пов’язані – є абсолютно ганебним!" - заявив Нищук.

Також міністр попросив згадати цинічні заяви Івана Охлобистіна щодо повернення до України на танку та "відвертий бруд" з вуст Задорнова.

"Ясна річ, не може виникати жодних питань, щодо того, що такі люди не мають права приїздити до України – вони мають бути персонами нон-грата. Ці особи не є бажаними тут в Україні і, відповідно, ніколи не будуть втратою для нашого народу та нашої культури" - заявив Нищук.

 

Теги: Київ