КМДА: Усі будинки Києва - з теплом

Маша Землянська
29 жовтня 2014р. 11:27

Станом на ранок 29-е жовтня всі будинки Києва підключені до систем централізованого теплопостачання. Крім того, у місті здійснено підключення до тепла будинків ЖБК, ОСББ, відомчих та інвестиційних, згідно із поданими заявками. Про це після проведення штабу з питань контролю за стартом опалювального сезону повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

За його інформацією, з початку опалювального сезону, який у Києві стартував 22-го жовтня, сталося близько 300 аварій. Найбільше аварійних випадків зафіксовано в Оболонському районі.
«На сьогодні нам спільно з ПАТ «Київенерго» вдалося ліквідувати понад 240 поривів. Щодоби ремонтні бригади відновлюють роботу на 50-60 локаціях. Попри те, що кожного дня ми маємо нові випадки аварій, загалом динаміка позитивна й кількість осель з теплом щодня збільшується», – зауважив Пантелеєв.

Натомість на сайті Контактного центру мерії тільки за сьогодні зареєстровано десятки скарг фактично з усіх районів Києва про відсутність опалення.

Теги: Київ , КМДА , гроші