Прокурори судятьcя з росіянином за 3 га під Києвом

Максим Опанасенко
29 жовтня 2014р. 12:16

Прокуратура Київської області подала позов до суду про скасування права власності на земельну ділянку площею 3 гектари біля села Циблі Переяслав-Хмельницького району та повернення її державі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"Встановлено, що рішенням Циблівської сільради у 2001 році з перевищенням повноважень передано в постійне користування приватній структурі для ведення мисливсько-рибальського господарства, а в подальшому Переяслав-Хмельницькою райдержадміністрацією у 2007 році ці землі продано для дачного будівництва.Однак, згідно законодавства України повноваження щодо розпорядження землями рекреаційного призначення відносяться до Кабінету Міністрів України. У 2007 році вказана земельна ділянка і майновий комплекс, які деякі ЗМІ пов’язують із колишнім високопосадовцем, відчужені приватним підприємством на користь громадянина Російської Федерації" - йдеться в повідомленні.

Відтак, до Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду подали позов до Циблівської сільради, Переяслав-Хмельницької РДА та громадянина РФ - про визнання недійсними рішень сільської ради, розпоряджень адміністрації, державного акту на право власності на землю та витребування землі на користь держави.