Держпідприємство "втратило" майже 6 млн гривень

Максим Опанасенко
29 жовтня 2014р. 14:24

Аудитори Держфінінспекції провели ревізію державного підприємство "Укрінвестбуд". Про це повідомляє прес-служба ДФІ.

Ревізія охопила період з 1 листопада 2011-го по 31 травня 2014-го. Аудитори знайшли порушень на майже 5,8 мільйонів гривень.

"Зокрема, посадові особи підприємства своєчасно не провели претензійно-позовної роботи щодо стягнення з дев’яти суб’єктів господарювання дебіторської заборгованості. Через це втрачено активи підприємства на загальну суму 4,7 млн грн. Окрім того, ДП "Укрінвестбуд" без пред’явлення претензій майнового чи немайнового характеру розірвало інвестиційний підрядний договір із суб’єктом господарювання, який не виконав господарських зобов’язань. Це призвело до втратити активів підприємства на суму понад 770 тис. грн. Ще ДП "Укрінвестбуд" не забезпечило стягнення із підприємства-боржника штрафних санкцій, через що воно недоотримало доходів на суму 216 тис. грн" - йдеться в повідомленні.

Також, тут було виплачено премії керівникові і винагороди для двох фізичних осіб, які без відповідних кваліфікаційних сертифікатів здійснювали технічний нагляд на підприємстві.

Відтак, матеріали ревізії передали до прокуратури Печерського району Києва.

ДП "Укрінвестбуд" підконтрольне Державному управлінню справами і займається будівництвом, реконструкцією і капітальними ремонтами.

 

 

Теги: Київ