"Батьківщина" каже, що готова до участі в коаліції

Максим Опанасенко
29 жовтня 2014р. 15:43

Партія "Батьківщина" готова брати участь у новій парламентській коаліції. Таку заяву зробила лідер партії Юлія Тимошенко.

"Після Революції Гідності наше спільне завдання - побудувати Країну Гідності. Партія "Батьківщина" готова до участі у коаліції демократичних сил у новообраній Верховній Раді. Наша позиція: коаліція потрібна швидко, вона має ґрунтуватися на твердих принципах і вона має об’єднати всі 5 демократичних партій, обраних до парламенту. Ми переконані, що новий уряд має формуватися на основі професійності, а не партійних квот. Ми не ставимо жодних умов щодо отримання нашою партією міністерських портфелів, але наполягаємо, щоб партнери підтримали наші пріоритети розвитку країни.  Їх чотири: мир, Європейський Союз, НАТО, реальні реформи" - йдеться в заяві.

У парламенті "Батьківщина" першочергово хоче зняти недоторканість з усіх посадовців, суддів та нардепів, скасувати позаблоковий статус України і провести зачистку корупції.

Нагадаємо, "Блок Петра Порошенка" вже підготував та оприлюднив текст коаліційної угоди, запропонувавши її "Народному фронту", "Самопомочі" та "Батьківщині". "Народний фронт", в свою чергу, підготував власний текст коаліційної угоди.