Конкурс: Нові медіа для громадянського суспільства


29 жовтня 2014р. 15:43

Конкурс на участь в серії тренінгів: До чого прагнути - і як діяти? 
Нові медіа для громадянського суспільства

(текст на русском ниже)
Міжнародна мережа журналістів та медіа-ініціатив з ЄС та Східної Європи n-ost  за співпраці з Інститутом міжнародних відносин у сфері культури (ifa) оголошує конкурс на участь у серії тренінгів «До чого прагнути – і як діяти? Нові медіа для громадянського суспільства».  

Тренінги відбудуться у листопаді та грудні цього року в Харкові, Києві, Одесі та Львові. Заходи спрямовані на молодих людей віком від 18 до 30 років з усіх регіонів України, які зацікавлені у питаннях журналістики, нових медіа та громадянського суспільства. На тренінгах у два етапи учасники попрацюють над суспільно важливими темами, навчаться основам журналістської діяльності, роботі з Web 2.0 і стануть громадськи активними.

Участь у тренінгах є безкоштовною, усі витрати повністю бере на себе організація (проживання, харчування, дорожні витрати). Проект фінансується з коштів Міністерства закордонних справ Федера-тивної Республіки Німеччина.

Подальшу інформацію стосовно тренінгів можна знайти у додатку або за наступним лінком: https://cms.n-ost.org/files/uploads/training_n_ost_ua.pdf

Заявки приймають до 9 листопада 2014 включно. Формуляр заявки знаходиться тут: http://bit.ly/training_ua

На всі запитання ми можемо відповісти за адресою: ukraine@n-ost.org

Ми будемо щиро раді численним заявкам! 
Саломе Аст (Проектний координатор, n-ost)

------------------------------------------------------------

Конкурс на участие в серии тренингов: К чему стремится - и как действовать?
Новые медиа для гражданского общества

Международная сеть журналистов и медиа-инициатив из ЕС и Восточной Европы n-ost в сотрудничестве с Институтом международных отношений в области культуры (ifa) объявляет конкурс на участие в серии тренингов «К чему стремится - и как действовать? Новые медиа для гражданского общества».

Тренинги состоятся в ноябре и декабре этого года в Харькове, Киеве, Одессе и Львове. Мероприятия направлены на молодых людей в возрасте от 18 до 30 лет со всех регионов Украины, которые заинтересованы в вопросах журналистики, новых медиа и гражданского общества. На тренингах в два этапа участники поработают над общественно важными темами, научатся основам журналистской деятельности, работе с Web 2.0 и станут общественно активными.

Участие в тренингах бесплатно, все расходы полностью берет на себя организация (проживание, питание, дорожные расходы). Проект финансируется со средств Министерства иностранных дел Федеративной Республики Германия.

Дальнейшую информацию о тренингах можно найти в приложении или по следующему линку: https://cms.n-ost.org/files/uploads/training_n_ost_ru.pdf

Заявки принимаются до 9 ноября 2014 включительно. Формуляр для заявки находится  здесь: http://bit.ly/training_ua

На все вопросы мы можем ответить по адресу: ukraine@n-ost.org

Мы будем рады многочисленным заявкам! 
Саломе Аст (Проектный координатор, n-ost)
...