Без імен, але по суті

Вячеслав Себба
29 жовтня 2014р. 18:22

1010

Нарешті, ми пережили ще одні вибори, а найголовніше, ми пережили вже колишню владу. І ось, сьогодні ми бачимо, як не вщухають бійки за втрачені депутатські мандати.

Без 5 хвилин колишні нардепи, сьогодні впали ще нижче ніж здавалося можливим. По всій Україні вони невтомно подають судові позови проти кандидатів-переможців за спроби підкупу та за іншими надуманими приводами.

Хіба можна вважати підкупом те, що людина вирішує ті проблеми, з якими держава не може впоратися десятки років? Мені відомі випадки, коли кандидат зробив біля лікарні дорогу, яка була вщент розбита багато років. Інваліди, пенсіонери або просто матері з маленькими дітьми ледь не ламали ноги об колишню дорогу доки не дістануться до лікарні!

Або інший наприклад, кандидат допоміг організувати освітню екскурсію для вчителів в одне з історичних українських міст, до якої, до речі приєднався і сам. Для робітників освітньої галузі такі заходи взагалі мають бути обов’язковими.

Такі кандидати допомагають АТО, і взагалі роблять добрі справи постійно, а не лише перед виборами. А на них подають до суду, щоб не дати гідним людям потрапити до головного законодавчого органу країни. Такі сьогоднішні реалії панове. Можливо, на їх думку, благодійників потрібно взагалі саджати за грати? Абсурд. 

Я звертаюсь до Вас, шановні екс-депутати Верховної ради – невже ви справді вважаєте, що добрі справи колись замінить чорна агітка?, а судова тяганина – завадить людині, яку підтримала більшість, потрапити до Верховної ради?

Усі розуміють, що депутатські мандати ви втратили через свою бездіяльність, а дехто за те, що віддав довірений йому народом голос за черговий злочинний закон, спрямований проти України та українців. Але головне одне, ви програли.

Лист надійшов до редакції «Дніпровця» та опублікований на прохання автора, який побажав залишитися невідомим.