"Жовтень" гасили кілька годин (відео)

Максим Опанасенко
30 жовтня 2014р. 10:10

Пожежу у кінотеатрі "Жовтень" на Подолі, яка почалася у середу близько 21:40, гасили декілька годин. Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників.

"На місце виклику було направлено рятувальників з найближчої, 14-ої Державної пожежно-рятувальної частини. Оцінивши масштаби займання, бійці передали до чергової частини інформацію про підвищений ранг пожежі,тому на допомогу їм біло направлено підкріплення з пожежних депо Оболонського, Голосіївського, Шевченківського та Солом‘нського районів. Загалом, за уточненою інформацією, до ліквідації залучено 12 автомобілів основної та 6 спеціальної техніки з 8-и підрозділів Київського гарнізону, а також близько 80 чоловік особового складу" - йдеться в повідомленні.


Вогонь охопив 300 квадратних метрів кінотеатру, локалізували його о 01:40, повністю загасили о 02:26. "Пожежа, за основною інформацією пошкодила покрівлю та перекриття даху будівлі, постраждали також технічні приміщення кінотеатру" - кажуть у прес-службі.


 

Постраждалих, на щастя, немає.

Версій займання зараз декілька, на місці працюють спеціалісти.

Нагадаємо, що на початку жовтня Господарський суд у повному обсязі задовольнив вимоги прокуратури Подільського району та зобов’язав компанію "Кіноман", яка зараз володіє кінотеатром, повернути місту цілісний майновий комплекс "Жовтня".

 

Теги: Київ