Кличко обіцяє: «Жовтень» залишиться у киян

Маша Землянська
30 жовтня 2014р. 12:43

Кінотеатр “Жовтень” повинен залишитися у комунальній власності та належати громаді Києва. І на наступній сесій Київради ми розглянемо питання про передачу кінотеатру в оренду трудовому колективу. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в коментарі журналістам після проведення наради щодо ситуації навколо “Жовтня”.

«Вчора був внесений проект рішення про передачу кінотеатру в оренду трудовому колективу. І я впевнений, що на наступній сесії це рішення буде ухвалене. Наше ключове завдання – щоби кінотеатр залишався без зміни профілю і щоби об’єкти соціальної і культурного спрямування залишалися у власності громади», - підкреслив Віталій Кличко.

Напередодні ввечері прямісінько під час сеансу запалала одна з зал кінотеатру. Пожежу гасили кілька годин. Основна з версій – підпал. Нагадаємо, що на початку жовтня Господарський суд у повному обсязі задовольнив вимоги прокуратури Подільського району та зобов’язав компанію "Кіноман", яка зараз володіє кінотеатром, повернути місту цілісний майновий комплекс "Жовтня".

 

 

Теги: Київ