Дружина замгенпрокурора віддала 1,5 млн за салон

Максим Опанасенко
30 жовтня 2014р. 15:17

ТОВ "Радість Плюс" за договором від 27 грудня 2013 року викупило приміщення на Маршала Тимошенка 2Г, літера А в Оболонському районі Києва. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 1,47 мільйонів гривень.

ніна

"Приміщення займає площу 228,90 м.кв. і раніше перебувало у комунальній власності. Викуп проведено по ціні 6,4 тис грн. за квадратний метр (близько $800). При цьому квартири у цьому ж будинку виставляють на продаж по $1,5 тис/кв м. Об’єкт було включено в програму приватизації рішенням Київради в лютому 2013 року. Приватизацію здійснено шляхом викупу, без проведення конкурсу. Відповідно до законодавства, першочергове право викупу має орендар, який здійснив поліпшення майна не менш як 25 відсотків від його ринкової вартості. Відомо, що фірма "Радість Плюс" з моменту заснування була зареєстрована на Маршала Тимошенка 2Г. До реоргананізації у 2011 році компанія називалась ЗАТ "Ніна" і теж працювала за цієї адресою" - йдеться в повідомленні.

ТОВ "Радість Плюс" володіють Валентина Васильєва та Ольга Баганець. Остання є дружиною Олексія Баганця. У лютому його призначили заступником Генпрокурора. "У 2012 році Баганець був адвокатом засудженого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Раніше очолював обласні прокуратури у різних регіонах України, брав участь у розслідуванні вбивства журналіста Георгія Гонгадзе" - повідомляє видання.

Цікаво, що син Баганця Олександр очолює прокуратура Оболонського району.

 

 

Теги: Київ