Виставка «Біла Веселка»

«Біла Веселка»

Перша в Україні виставка картин дітей з обмеженими  можливостями

4  –  8 листопада 2014 року

Відкриття виставки – 04 листопада о 16:00

 

Організатори: ДИТЯЧА АРТ ГАЛЕРЕЯ УКРАЇНИ, Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму "Дитина з майбутнім", Всеукраїнський благодійний фонд "Соціальна співпраця", Центр Української Культури та Мистецтва.

Діти з особливими можливостями є в усіх країнах світу, їх кількість є значною і продовжує зростати. На сьогодняшній день, згідно європейської статистики з розладом аутичного спектру, народжується близько 1,5% малюків, або 1 дитина з аутизмом на 68 новонароджених. Скільки аутистів в Україні — ніхто не знає, тому що держава лише нещодавно розпочала вести статистику цього захворювання.

Ця виставка  є початком великої благодійної Програми в Україні. Її метою є допомога  дітям  в тому щоб вони змогли побачити, почути, відчути всю різноманітність навколишнього середовища, пізнати своє «Я», розкрити його та увійти у світ дорослих, повноцінно існувати та взаємодіяти в ньому.

Програма передбачає:

•          навчання викладачів спеціалізованих навчальних закладів для дітей з обмеженими можливостями  в містах України методикам ARTDAYCARE: проведення майстер-класів, семінарів та тренінгів;

•          безкоштовні постачання витратних матеріалів для уроків арту в ці навчальні заклади;

•          створення арт-центрів для впровадження методик та організація постійнодіючих виставок робіт дітей з обмеженими можливостями в містах України;

•          проведення виставкового туру по містах Європи.

Задля цього плануються численні безкоштовні постачання витратних матеріалів для уроків арту в спеціалізовані заклади; навчання викладачів спеціалізованих учбових закладів для дітей з обмеженими можливостями  в містах України методикам ARTDAYCARE (проведення майстер-класів, семінарів та тренінгів); створення арт-центрів для впровадження методик та організація постійнодіючих виставок робіт дітей з обмеженими можливостямив в містах України; проведення виставкового туру по містах Європи.

Застосування методик ARTDAYCARE (Канада) в роботі з дітьми з обмеженими можливостями сприяє розвитку їх творчості, вдосконаленню взаємодії дітей із Всесвітом через наочні образи.

Виставка представить 28 картин та 1 інсталяція, які створені цими дітками. Роботи, які беруть участь  у виставці, виконані вихованцями школи-садка «Дитина з майбутнім», віком від 3 до 6 років.

Щиро запрошуємо помилуватись творчістю талановитих дітей!

 

 

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:

Україна, м. Київ

вул. Хорива, 19-В

ст. м. Контрактова площа

(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

№ тел.: (044) 425-12-64(044) 425-12-64

Час роботи виставкового центру: Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00   Сб. – 10:00 – 18:00     Нд. – вихідний

 

З питань акредитації, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів -  звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@yandex.ru

CallSend SMSAdd to SkypeYou'll need Skype CreditFree via Skype