У Януковича забрали особисту частку в Межигір'ї

Максим Опанасенко
31 жовтня 2014р. 10:25

Вишгородський районний суд задовольнив позов прокуратури Київської області про повернення у державну власність 1,7688 гектарів землі в урочищі "Межигір’я". Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Це та частина резиденції "Межигір'я", яка належала особисто екс-президенту Віктору Януковичу і була надана "для обслуговування будинку та будівництва інших об'єктів".

"Під час прокурорської перевірки виявлено грубі порушення з боку Вишгородської районної державної адміністрації при розпорядженні та відчуженні земельної ділянки, оскільки таке право належало до виключної компетенції Кабінету Міністрів України. Суд погодився з доводами прокуратури і визнав недійсними розпорядження райдержадміністрації та договір купівлі-продажу земельної ділянки. Також своїм рішенням суд скасував державну реєстрацію землі та витребував її з незаконного володіння Януковича В.Ф. на користь держави" - йдеться в повідомленні.

Близько півтори сотні гектарів президентської резиденції у Межигір'ї були поділені між ТОВ "Танталіт", Благодійним фондом "Відродження України" та самим Віктором Януковичем, якому номінально належала найменша частина. Позови прокуратури щодо повернення землі з власності ТОВ "Танталіт" та Благодійного фонду "Відродження України" Господарський суд області задовольнив ще в червні. 

Нагадаємо, що для приватизації землі і забудови в рекреаційній зоні було застосовано цілу схему. Більше про це читайте на http://yanukovychleaks.org/.

 

Теги: Київ