ГПУ повідомило про підозру двом викрадачам Савченк

Максим Опанасенко
31 жовтня 2014р. 10:32

Двом терористам з "Луганської народної республіки" - Ігорю Плотницькому та Олександру Попову (громадянину Російської Федерації) - повідомлено про підозру у захопленні та викраденні українського військовослужбовця Надії Савченко. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"У ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний 50-річний Ігор Плотницький на початку травня 2014 року за підтримки екс-лідера терористичної організації "ЛНР" Валерія Болотова створив та очолив незаконне збройне формування "Зоря". Згодом терориста оголосили "міністром оборони ЛНР". 17 червня Плотницький разом зі своїм поплічником-росіянином Поповим та іншими бойовиками здійснив озброєний напад на військовослужбовців 24-го батальйону територіальної оборони "Айдар" Збройних сил України. У ході протистояння терористам вдалося захопити в полон військовослужбову Надію Савченко. Її злочинці вивезли до Луганська та тримали у будівлі обласного військового комісаріату" - йдеться в повідомленні.

Ввечері 23 червня Савченко вивезли з України. Нині вона перебуває в Росії, її звинувачують у ряді кримінальних злочинів.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що Надія Савченко стала певним символом українського війська. Також партія "Батьківщина" висунула її кандидатом в народні депутати України.

Теги: Київ