Кличко обіцяє створити фонд для помочі "Жовтню"

Маша Землянська
31 жовтня 2014р. 11:00

У Києві буде створений благодійний фонд для реставрації кінотеатру "Жовтень". Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час зборів депутатів Київради у Колонній залі КМДА.

«Кінотеатр «Жовтень» повинен залишатися одним з центрів кінематографії та одним з культурних центрів нашої столиці. Будь-які спроби перепрофілювання кінотеатру будуть припинені, - наголосив Віталій Кличко. - Ми ініціюємо створення благодійного фонду «Відновимо разом». Очолити цей фонд пропонуємо директору кінотеатру Людмилі Горделадзе", - зазначив Київський міський голова. Кличко дав доручення Департаменту фінансів КМДА також знайти джерела для фінансування робіт по відновленню кінотеатру «Жовтень». «Наше завдання - зберегти кінотеатр та надати йому нове життя, і зробити ми це можемо тільки разом. Ми повинні гарантувати киянам, що «Жовтень» буде збережений, а його діяльність - поновлена у найкоротші терміни», - сказав мер Києва.

Напередодні ввечері прямісінько під час сеансу запалала одна з зал кінотеатру. Пожежу гасили кілька годин. Основна з версій – підпал. Нагадаємо, що на початку жовтня Господарський суд у повному обсязі задовольнив вимоги прокуратури Подільського району та зобов’язав компанію "Кіноман", яка зараз володіє кінотеатром, повернути місту цілісний майновий комплекс "Жовтня".

 

Теги: Київ , гроші