У Києві відкрили лінію для скарг на ЖКГ

Маша Землянська
31 жовтня 2014р. 15:10

У Києві відкрили інформаційно-аварійну диспетчерську службу з питань житлово-комунального господарства - 1557. Тут обіцяють реагувати на скарги та заяви про проблеми у будинках і передавати їх до відповідних служб.

«З початку опалювального сезону зросла кількість дзвінків від киян, які стосуються саме питань тепла, водопостачання тощо. Саме тому в місті стартувала інформаційно-аварійна служба, яка прийматиме заявки, що стосуються надання житлово-комунальних послуг. Працюючи в тестовому режимі останні кілька днів, лінія 1557 прийняла в роботу близько 10 тисяч дзвінків від мешканців, що особливо важливо в ході ліквідації аварій, які сталися в процесі запуску тепла», – заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Пантелеєв також підкреслив, що міська адміністрація наразі працює над тим, аби в подальшому за допомогою телефону 1557 кияни могли залишити інформацію про послуги, які надаються неякісно чи не в повному обсязі з можливістю подальшого перерахунку плати за неї.

Теги: Київ