«Волі» вже не подобається бути з «Самопоміччю»

Маша Землянська
3 листопада 2014р. 10:36

Партія «Воля» визнала незадовільною співпрацю з Об’єднанням «Самопоміч» та створить у парламенті своє об’єднання. Про це йдеться в заяві партії.

«У новому парламенті партійці «Волі» сформують міжфракційне депутатське об’єднання «Воля» або депутатську групу «Воля», яка виконуватимиме роль представництва інтересів партії у парламенті та діятиме згідно з рішенями керівних органів партії. До міжфракційного об’єднання можуть увійти народні депутатати, які поділяють засади і принципи діяльності партії «Воля» лише за рішенням Ради Партії за умови їхньої відповідності люстраційним критеріям. Форма та зміст діяльності міжфракційного депутатського об’єднання «Воля» чи депутатської  групи «Воля» та ключові голосування визначаються на спільному засіданні народних депутатів та Ради Партії «Воля». Національні Збори визнали незадовільною співпрацю на позачергових виборах народних депутатів України з Об’єднанням «Самопоміч», зокрема, партійці негативно оцінилипорушення Об’єднанням «Самопоміч» рішень І-х позачергових Національних зборів партії «Воля», непідтримку узгоджених мажоритарних кандидатів на окремих округах та невідповідність люстраційним та морально-етичним критеріям деяких активістів та членів Об’єднання «Самопоміч» Національні Збори дообрали нових членів Ради партії – Ірину Суслову та Олексія Бонюка. Також до Ради партії входять Юрій Дерев’янко, Ольга Галабала та Сергій Таран», - йдеться в заяві партії.

Від «Волі» у спільний з Об’єднанням «Самопоміч» виборчий список потрапили Ірина Суслова, Андрій Немировський, Олексій Кузьменко, Руслан Солодовніков, Юрій Дерев’янко (виборчий округ №87) та Єгор Соболєв. Останній вже прокоментував заяву партії на Facebook: «Немає слів:(. Розбираюся. Одне можу сказати точно - величезною помилкою було взяти в партію і у творення люстраційного законодавства Юрія Дерев'янка. Це дуже талановитий шахрай, за яким стоїть величезне угруповування з викачування грошей платників податків». Нагадаємо, партія «Воля» була офіційно зареєстрована у березні. Серед ініціаторів створення Єгор Соболєв та Вікторія Сюмар. Остання пройшла до парламенту від «Народного Фронту».

 

 

Теги: вибори , Київ