ГПУ: Бронетанковий завод накрав на 7 мільйонів

Максим Опанасенко
3 листопада 2014р. 18:13

Військова прокуратура Центрального регіону України виявила нові факти нестачі комплектуючих до військової техніки на державному підприємстві "Київський бронетанковий завод". Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Встановлено, що службові особи вказаного підприємства, внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, не забезпечили збереження на території підприємства протягом 2002-2014 років військового майна Міністерства оборони України. Внаслідок цього виникла нестача вузлів та агрегатів до танків та інших гусеничних машин на загальну суму 7 млн грн, чим Міністерству оборони України спричинені збитки на вказану суму" - йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування триває.

У червні ГПУ вже повідомляла про те, що службовці держпідприємства "Київський бронетанковий завод" розукомплектовували і розкрадали деталі вузлів та агрегатів танків та іншої військової техніки, котру їм привозили сюди для ремонту, а деталі продавали за кордоном. Тоді, за даними прокурорів, службовці "наторгували" на 2,3 мільйони гривень.