На ремонті Театру на Подолі хотіли вкрасти 430 тис

Максим Опанасенко
4 листопада 2014р. 12:58

Прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження стосовно службовців комунального підприємства КМДА та посадовців приватного товариства, які під час реконструкції приміщень "Театру на Подолі" намагалися привласнити 430 тисяч гривень бюджетних гривень. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"Як з’ясувалося, у 2011 році комунальне підприємство "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" КМДА замовило у приватного товариства роботи з реконструкції будівлі театру на Андріївському узвозі. У ході перевірки було встановлено, що приватна структура завищила вартість та обсяг виконаних робіт на суму 430 тис. гривень. Частину цих коштів, а саме близько 140 тис. гривень, замовник встиг перерахувати на рахунки будівельної компанії" - йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування триває.

За інформацією з "Вісника державних закупівель" "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" у 2011-му замовляла будівельно-монтажні та відновлювальні роботи з реконструкції будівель під "Київський драматичний театр на Подолі" фірмі "БМК Планета-Буд".

Її засновниками є Ольга Синягіна, яка також є директором фірми, і кіпрська компанія.


 


 

Теги: Київ