ЗМІ: Дерев'янко має благфонд з Іванющенком

Максим Опанасенко
4 листопада 2014р. 13:30

Фірма народного депутата Юрія Дерев’янка з партії "Воля" НВП "Енерготехнології" є співзасновником благодійної організації "Фонд підтримки вітрильного спорту" разом з банком "ТК Кредит" народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка та його партнера Івана Аврамова. Про це повідомляють "Наші гроші".

"Цей фонд відомий благодійною підтримкою яхт-клубу Оболонь (була подарована яхта), також представник фонду Антон Соломко входить до президії Вітрильної федерації України (ВФУ). ВФУ очолює Василь Гурєєв, який до 2000 року був міністром машинобудівництва України, а потім народним депутатом трьох скликань. Дерев’янко заснував фірму "Енерготехнології" разом з донькою екс-міністра Вірою Гурєєвою" - йдеться в повідомленні.

Раніше журналісти повідомляли про те, що Дерев'янко та Гурєєв нібито причетні до ряду фірм, які протягом останніх років разом з концерном ЄДАПС контролювали роботу держреєстрів Міністерства юстиції.

З 2012-го Дерев'янко є нардепом. На нинішніх виборах він переміг в окрузі на Івано-Франківщині. Йшов на вибори від партії "Воля".

Кілька днів тому один з лідерів "Волі" Єгор Соболєв заявив, що "величезною помилкою було взяти в партію і у творення люстраційного законодавства Юрія Дерев’янка. Це дуже талановитий шахрай, за яким стоїть величезне угруповування з викачування грошей платників податків". Сталося це одразу після того, як "Воля", яка на вибори до Ради йшла разом з "Самопоміччю", заявила про припинення співпраці з партією львівського мера Андрія Садового, проголосувавши за це за відсутності частини своїх членів, включаючи Єгора Соболєва.