КМДА визначилась, хто продаватиме киянам хліб

Маша Землянська
6 листопада 2014р. 10:20

Забезпечувати киян хлібом з кіосків буде ПАТ "Київхлаб". Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

"Конкурсною комісією із залучення інвесторів Київської міської державної адміністрації визначено переможця конкурсів із залучення інвесторів до проектів зі створення об’єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві.  Ним став ПАТ «Київхліб», вигравши конкурс по всіх чотирьох лотах. Умовами кожного з них передбачено встановлення 50-ти тимчасових споруд  роздрібної торгівлі хлібобулочними виробами у зручних для киян місцях. Всього у столиці з’явиться 200 торгових точок, розташованих у всіх районах міста. Загальний розмір залучених інвестицій складе 46 мільйонів гривень, а проект буде реалізований протягом 4 місяців з дати набрання чинності інвестиційного договору", - йдеться в повідомленні.

Переможець конкурсу зобов’язаний три роки продавати хліб за цінами, які не перевищують ціну станом на 15 серпня 2014 року.  Ці види хліба повинні бути постійно у наявності та складати не менше ніж 70% у загальному асортименті. Додатково можливий продаж, за умови герметичної упаковки, молочних товарів, безалкогольних напоїв, кондитерських виробів та чаю і кави. Алкоголь та пиво продавати заборонено.

Теги: Київ , іжа , гроші