HeadHunter: Гроші – головне для працівників офісів

Маша Землянська
7 листопада 2014р. 10:20

Найважливішими робочими факторами офісні співробітники вважають високу та вчасну зарплату, можливість розвитку, хорошу атмосферу в колективі й гарні стосунки з керівництвом. А ось задоволені «білі комірці» тільки трьома з них — стосунками з керівництвом та колективом і вчасною зарплатою. Розміри виплат, на думку опитаних, могли би бути й кращими. Такі дані були отримані під час опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Найбільш важливими для респондентів є фінансові фактори: регулярні нарахування і рівень заробітної платні. І якщо, незважаючи на кризу, регулярністю виплат офісні працівники задоволені (середня оцінка 7,6), то розмір заробітної платні влаштовує вкрай мало респондентів. Середня оцінка задоволеності за цим фактором — 4,4, це одна із найнижчих оцінок задоволеності. Крім цього, саме за цим показником спостерігається найвища різниця між оцінками важливості та рівнем задоволеності опитаних.

Крім фінансових аспектів, до топ-5 найважливіших факторів увійшли хороші стосунки з керівництвом, атмосфера в колективі й можливість саморозвитку. Відзначимо, за фактором «можливість саморозвитку» також спостерігається великий розрив між важливістю цього фактору й задоволеністю його реалізацією на практиці. Іншими словами: можливість саморозвитку дуже важлива, але офісним працівникам не вистачає її в повсякденному житті.

 

Теги: гроші , робота , Київ