"Воля" хоче, аби Соболєв склав мандат

Максим Опанасенко
10 листопада 2014р. 12:55

Партія "Воля" вимагає від своїх кандидатів у нардепи у спільному списку Об’єднання "Самопоміч" Єгора Соболєва, Вікторії Войціцької та Павла Костенка відмовитися від набуття депутатських мандатів. Про це повідомляє прес-служба партії.

Таке рішення нібито прийняли делегати партії на з'їзді. "За це рішення проголосувало 84 делегати Позачергових ІІІ Національних зборів партії. Проти виступили 2 делегати, ще 5 делегатів утрималися" - йдеться в повідомленні.

Вимога, за повідомленням, пояснюється тим, що Соболєв, Войціцька та Костенко не поновили своє членство у "Волі" після виборів (оскільки вони йшли по списку "Самопомочі" їм довелося призупинити своє членство у "Волі").

Нагадаємо, що кілька тижнів тому у партії стався розкол. Фактично, "Воля" розділилася на дві групи під керівництвом Єгора Соболєва (один із засновників "Волі"), який підтримує співпрацю з "Самопоміччю" і нардепа Юрія Дерев'янка, який спільну роботу з партією львівського мера визнав незадовільною. Перша група виявилася у меншості і її члени написали заяви на вихід з партії. 

Теги: Київ