КМР думатиме над передачею ПАТ Порошенка 2,6 га

Максим Опанасенко
10 листопада 2014р. 14:54

На засіданні постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, яке відбудеться у вівторок, депутати розглядатимуть питання передачі землі у Пущі-Водиці ПАТ "Завод "Ленінська кузня". Про це йдеться в порядку денному засідання, який у вільний доступ виклала депутат Київради Галина Янченко.

Мова йде про 2,68 гектарів землі піонерського табору "Юнга", який розміщений на Міській, 9. 

Землю планують передати (питання стоїть в розділі "Розгляд кадастрових справ (надання/передача) в оренду - на 25 років - для створення дитячої юнацької спортивної школи "Міжнародна тенісна академія".

Минулого року Київрада вже голосувала за це питання. Але не за саму передачу, а за дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення ділянки. 

Власниками ПАТ "Завод "Ленінська кузня" нині є дві фірми. Одна з них - ПАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм Ессетс Кепітал" - володіє 82% акцій (останнє оновлення цих даних на порталі SMIDA - другий квартал 2014 року):

"Прайм Ессетс Кепітал" - фірма президента Петра Порошенка. Він досі значиться її засновником:

Що конкретно буде на цій ділянці - поки невідомо. За словами місцевих мешканців будівництво вже йде і тут справді можна побачити тенісні корти.

Нагадаємо, що Петро Порошенко, висуваючи свою кандидатуру на пост президента країни, обіцяв продати свій бізнес.