Луганчанин таки сидітиме за пограбування В/Ч

Максим Опанасенко
11 листопада 2014р. 12:32

Апеляційний суд Київської області залишив без змін вирок Васильківського міськрайонного суду, яким засуджено 20-річного мешканця Луганська до 10 років позбавлення волі за пограбування військової частини та вбивство громадянина Білорусії. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що в січні 2012 році мешканець Луганська, який на той час був неповнолітнім, демонтував деталі військових літаків на території військової частини у м. Васильків, чим позбавив можливості приведення їх у бойову готовність. Більше того, повне відновлення таких літаків можливе тільки на спеціалізованому авіаційно-ремонтному заводі. В результаті злочинних дій державі спричинено збитків на загальну суму понад 1,2 млн грн" - йдеться в повідомленні.

В серпні того ж року в лісосмузі поруч з парканом військової частини, в ході суперечки хлопець, за повідомленням прокуратури, завдав декілька смертельних ударів ножем громадянину Білорусії, якому мав продати викрадені деталі. Після цього вбивця перетягнув труп у глиб кущів та втік.

Вина юнака доведена.

 

Теги: Київ