Під Києвом вилучили 8 тон дохлої курятини

Максим Опанасенко
11 листопада 2014р. 14:29

Працівники відділу ветеринарної міліції столичного регіону разом з правоохоронцями Іванківського районного відділу виявили підпільний цех по переробці дохлої курятини. Про це повідомляє прес-служба міліції Київської області.

"Загальна вага вилученої сумнівної продукції, яка вже була перероблена та могла потрапити на споживчий ринок держави, становить майже вісім тон. На території підприємства, організованого рядом осіб, працівники міліції виявили вантажний автомобіль, завантажений дохлими тушками курей – як сировина для подальшої переробки в готову продукцію. В цеху знаходились металеві столи, на яких розбирали птицю, ванни, наповнені водою та невстановленою хімічною сумішшю, морозильна камера для зберігання готової продукції та пластикова тара" - йдеться в повідомленні.

 За інформацією міліції, працівники цеху розбирали дохлі тушки курей, фасуючи їх на філейну частину та стегно. Продукт переробки спрямовувався для реалізації на споживчих та стихійних ринках країни.

Дозвільних документів підприємці міліціонерам не надали. Не показали і ветеринарних документів, що засвідчують якість і безпечність продукції. Відтак, цех закрили, а товар вилучили з обігу та відправили на утилізацію.

Досудове розслідування триває.

 

Теги: Київ