Киянам обіцяють світлі вулиці

Маша Землянська
12 листопада 2014р. 12:40

Комунальне підприємство «Київміськсвітло» здійснить ремонт мереж зовнішнього освітлення в усіх районах столиці. Відповідне розпорядження Київської міської держадміністрації підписав Віталій Кличко.

Так, згідно із документом, комунальне підприємство виступить замовником робіт із капітального ремонту, у встановленому порядку здійснить експертизу кошторисної частини проектної документації, розробить схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, якщо виникне необхідність перекриття вулиць. Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення бульварів, площ та проспектів буде здійснений у 3 районах столиці. Так, у Дарницькому районі відремонтують мережі зовнішнього освітлення на Харківському шосе (від Ленінградської площі до Харківського шляхопроводу), у Дніпровському – на вулиці Плеханова та Броварському проспекті, у Печерському районі – на вулиці Михайла Грушевського.

Окрім того, відповідні роботи будуть виконуватись на прибудинкових територіях у Голосіївському районі (вулиці Деміївська 35, 35-Б, 37),  Дарницькому районі (вулиці Архітектора Вербицького, вулиці Ревуцького, вулиці Тростянецька), Деснянському (просп. В. Маяковського, вулиці Каштанова, вулиці Оноре де Бальзака), Дніпровському (вулиці Березняківська,Дніпровська набережна, просп. Возз'єднання, вулиці Чудновського, вулиціТампере, бульв. Перова, вулиці Івана Микитенка, вулиці Миколи Кибальчича). В Оболонському районі відремонтують мережі зовнішнього освітлення на прибудинкових територіях на вулиці Маршала Тимошенка, Оболонському проспекті, вулиці Озерній, вулиці Прирічній; у Подільському районі – на просп. Свободи, вулиці Галицькій, просп. Георгія Гонгадзе, вулиці Наталії Ужвій, просп. Правди, вулиці Западинській, вулиці Червонопільській; у Святошинському – на вулиці Академіка Туполєва; у Солом'янському – на вулиці Антонова, вулиці Ушинського, а також на вулицях Очаківській, Керченській, Донецькій; у Шевченківському – на вулиці Щербакова та вулиці Салютній. Мережі зовнішнього освітлення відремонтують і у парку «Березовий гай».

 

 

Теги: Київ , дорога , світло