Прокуратура: Комунальники "вкрали" 1,6 мільйонів

Максим Опанасенко
17 листопада 2014р. 10:22

Службові особи комунального підприємства "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" під час створення Алеї Воїнської Слави у парку Вічної Слави розікрали більше 1,6 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"Будівництво алеї, яке було передбачене Програмою соціально-економічного розвитку міста Києва, розпочалося у грудні минулого року. За частину виконаних робіт зі столичного бюджету на рахунки підрядника ТОВ "Білтек буд" було перераховано 3,4 млн гривень. Проте прокурорська перевірка встановила, що вартість гранітних виробів та обсяг виконаних робіт були суттєво завищені. Як наслідок, столичному бюджету було завдано збитків на 1 млн 650 тис. гривень" - йдеться в повідомленні.

 Цікаво, що наприкінці вересня прокуратура Деснянського району Києва вже заявляла про зловживання за участі фірми "Білтек Буд". Тоді капремонт дитсадка №795 замовляла Деснянська РДА, а прокурори заявили - в ході перевірки виявили - фірма "має ознаки фіктивності", а їхня пропозиція виявилася найдорожчою. Відтак, прокуратара домоглася скасування тендеру.

Попри це, тиждень тому управління освіти Святошинської райдержадміністрації підписало угоду з ТОВ "Білтек Буд" на ремонт дитсадка №284 на Зодчих, 54-А вартістю 3 800 551 гривень.

 ТОВ "Білтек Буд" зареєстроване в Києві, на маршала Рибалка, 11. Засновником і директором фірми є Валентин Шейко. Замовлення на створення Алеї Слави на "Арсенальній" за 5,8 мільйонів гривень фірма отримала у грудні 2013-го, а вже у січні - на протягнення інженерних мереж на проспекті Глушкова і підключення до них храму Різдва Пресвятої Богородиці Української православної церкви Московського Патріархату за 4,37 мільйони гривень.

 

 

 

 

Теги: Київ