Верховний Суд замовив проект ремонту за 2,3 млн

Максим Опанасенко
17 листопада 2014р. 14:58

Верховний Суд України відписав угоду з ПАТ "Гідроцивільпромбуд" на розробку проекту капітального ремонту. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди - 2 341 710 гривень.

За ці гроші фірма має до кінця грудня 2015 року виконати роботи "з розробки проектної документації по об'єкту "Капітальний ремонт і реставрація адміністративного будинку по вул. Пилипа Орлика, 4 в Печерському районі міста Києва". Ця будівля є місцем дислокації Верховного Суду і, разом з цим, пам'яткою архітектури 20 століття місцевого значення. 

Акціонерами ПАТ "Гідроцивільпромбуд", за даними порталу SMIDA, є ТОВ "Гіпро-2" (33,5%) і фізична особа (13,2%). Решта акціонерів, найімовірніше, є власниками менше 10% акцій, відтак інформації про їхні частки немає. Керівником ПАТ є Павло Антонюк. Він же є співзасновником "Гіпро-2".

Нагадаємо, що вранці Пленум Верховного суду, підтримав ініціативу ХІІ позачергового з’їзду суддів та окремих суддівських колективів та вирішив звернутися до Конституційного суду з поданням щодо відповідності Конституції окремих статей закону "Про очищення влади". Після двогодинного обговорення ідею звернення з 44 присутніх суддів, підримали 26 суддів. 18 висловились проти. Це означає, що суд фактично виступив проти процесу люстрації в країні. 

Теги: Київ