Жителі Дарниці: пропонуємо не паритись з Євро

Христина Заник
8 квітня 2011р. 12:18

Жителі Дарниці: пропонуємо не паритись з Євро

Жителі Дарниці показали, як їхній район готовий до проведення Євро-2012: фото чудового стадіону, де можна не лише у футбол пограти, а і випити пивка, вколотися, вигулювати собак, викинути сміття вони розмістили на порталі city100fm.narod.ru.

«Розмови про те, що Україна не готова прийняти Євро 2012 уже дістали нас, мешканців Дарниці. Що значить не готова! Ми давно готові! Тому висуваємо пропозицію не паритись з будівництвом стадіонів і всього іншого, а скористатися розвинутою інхряструктурою Дарниці. У нас все є для достойного прийому Єври. Чого вартує лише район Ленінградської площі!», - пишуть вони.

Також мешканці Дарниці опублікували фото оригінальних доріг, місць для паркування авто просто посеред дороги, купи сміття і ще багато цікавих карєвидів.

«У нас прекрасно організовано збір та сортування сміття. Сміттєсортувальні станції розташовані просто під носом у мешканців, що дуже зручно, особливо для шанувальників давньої дарницької традиції – викидання пакету зі сміттям з вікна чи балкона», - пишуть ініціативні мешканці.


Жителі Дарниці дотепно розповіли про традиції українців викидати недопалки винятково на тротуар, про бабусьок, які торгують крамом на тротуарах, але готові потіснитися для зручності іноземних гостей та місцеву «інхряструктуру».

Більше фото та коментарів можна побачити тут.